Arzu Çetinkaya Kimdir?


Merhabalar ben Arzu ÇETİNKAYA 1983/10/7 tarihinde Samsun´da doğdum. Gözlerim ile ilgili sağlık sorunlarımdan dolayı ilkokuldan sonra okuyamadım. Bayanlar arasında kahve yapıldığında fal bakardım. 16 yaşımda gördüğüm bir rüya sonucu kendimi keşfettim. İlk bir yıl altın günlerinde bakıp harçlık çıkardım. 17 yaşımda babamın açtığı küçük bir bakkal dükkanında bir odada fal bakmaya başladım. Vergi mükellefi olarak devam ettiğim 2 yıllık süreçten sonra, tanınmış bir medyum oldum. Ankara, İstanbul, Antalya, Marmaris, İzmir, Kuş adası ve daha birçok yere toplu fal bakımlarına gittim.
Ben insanlara duymak istediklerini değil ; gördüklerimi söyler, ve onların hayatlarına rehberlik yaparım. Ayrıca kendi hayatım için her fırsatı kaçırmadan kendimi geliştirdim. Diksiyon kursu, ingilizce, bilgisayar, konservatuar gibi etkinlikler yanında ortaokul ve liseyi de dışarıdan okuduktan sonra Atatürk Üniversitesi sosyoloji bölümünü (lisans) bitirdim. Tek hedefim Psikolojik Danışmanlık üzerine kariyer yapmak.
Ankara ve İstanbul´da bio enerjiyle ilgili;
REİKİ, NLP, YAŞAM KOÇU ,ÖĞRENCİ KOÇU
sertifikalarımı aldım ve bu alanlarda da hizmet vermekteyim. Samsun´un yerel ve uydu kanallarında programlar yaptım. Bazı ünlü ve tanınmış kişilerin de fallarına periyodik olarak bakmaktayım. Her şeyden önce ve hepsinden önemlisi hayatı seviyorum ve yaşadıklarımdan kendime ders çıkarırım.
Hayatta olduğuma rahat nefes alabildiğime her zaman şükrederim. Bu sizin de elinizde, UNUTMAYIN!…
Sizde yaşadığınız kötü olaylardan asla yılmayın, hayata umutla bakın.
Yardıma ihtiyacınız olduğunda ben hep yanınızdayım. Geleceğinizin rehberiyim.ALMIŞ OLDUĞUM BELGELER & SERTİFİKALAR


 
© 2022 Her hakkı saklıdır. - MEDYUM ARZU- www.medyumarzu.com